| GTS a întrebat:

am o intrebare despre telefoane (smartphone)
nu stiu ce sa aleg dintre Motorola Defy si Samsung galaxy ace...
Chiar as vrea sa stii
Conteaza sa fie la abonament si sa nu fie de la Vodafone

Ms Anticipat

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| pitbull60 a răspuns:

Pai depinde de ce Samsung galaxy vorbim, daca e Galaxy S atunci nici nu trebuie sa mai ai semne de intrebare, e clar ca e un smartphone puternic si lasand asta la o parte compara cele 2 tel si vei observa diferenta, cu toate ca si Defy e bun, dar totusi eu personal as opta pentru Galaxy S.

| GTS explică:

Pitbull am specificat ca este Samsung galaxy ace

| smartphone a răspuns:

Vezi detalii, sugestii, informatii sau specificatii pe http://smartphone.souvage.ro/