| TweeKTM a întrebat:

Salut TPU
Am o intrebare!
Doresc sa stiu daca placă video integrată(dedicata cea de pe placă de bază) se poate strica/arde si daca aceasta poate afecta si alte lucruri cum ar fi placă de bază, procesorul etc.
Va rog sa imi răspundeți la intrebare cat mai repede FUNDA! MULTUMESC

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă placa video integrată cu MB se arde, mai mult ca sigur arunci toată placa de bază (sigur, nu și HDD, procesorul, memoria RAM sau dacă mai ai vreo placă de extensie infiptă În MB)