| DoddyAndrey a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu softul telefonului meu!
Am un LG Optimus G2x (P999)! Eu doresc sa ii fac update de la android 2.3.4 la o versiune mai noua! Dar cand am incercat, mi-a scris ca ultima versiune de software este deja instalata! Am telefonul de un an si ceva...! Am vazut ca o modalitate este root-ul dar nu doresc sa ii fac asta! Nu exista alta metoda sa ii updatez softul?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cu suita celor de la LG sa verifici. Ultimul oficial este 4.0.4. Daca vrei neoficial poti sa pui(deisugr, root) pana la 4.4. Daca vrei ajutor, da o adresa de email.

| DoddyAndrey explică (pentru sltlp):

Jeff_hardy_wwe_andrei@yahoo.com

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Dacă producătorul (LG) nu mai face actualizare pentru acest model de telefon, degeaba!