| Alexalexalexalexalex202020020w020020 a întrebat:

Am o intrebare legata de Instagram. In fiecare zi la urmareste persoane pe profilul meu imi apar persoane noi, adica se da automat follow la persoane din alte tari China etc de ce? Cum as putea face sa scap de asta, nu de alta dar imi este insta-ul plin de chinezoi etclaughing)nu imi mai pot vedea prietenii, si daca il las o noapte cred ca se da automat si 100 follow la altii, sper ca puteti sa ma ajutati, dau funda.

Răspuns Câştigător
| AllyAlexandra20 a răspuns:

Vezi să nu-ți fi spart cineva contul. O primă măsură ar fi să îți schimbi parola cât mai repede. Numai să fie mai puternică și cat mai greu de ghicit.

1 răspuns:
| Mihhhhhhhh a răspuns:

Clar nu este o problema a Instagramului. Consider ca cineva ți-a spart parola și pur și simplu acum face mișto de tine. Schimba parola și vezi dacă tot asta se întâmpla.