| PhotoShop a întrebat:

am o intrebare legata de Metin2United.Joc pe sv cam de 1 luna si cand ma conectez imi intra pe cont apoi imi apar carecterele aleg un caracter si cand sa intru pe sv ma da afara straight face Si nu stiu de ce. Pur si simplu cand imi aleg caracteru si ii dau start ca sa intru ma da inapoi pe pagina de login... de ce? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| SomeBody12425356 a răspuns:

rolling on the floor Foarte simplu
Esti cu toate caracterele in map1 si e BUGat
Stiu sigur pentru ca am jucat 4 luni.
Bugul e de cele mai multe ori de cateva zile
Da funda

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns (pentru SomeBody12425356):

Hei, am cam aceiasi problema, se vede ca te stii cu Metnul, poti sa ma ajuti putin? Vorbim pe privat.

4 răspunsuri:
| ZennoEll a răspuns:

Ai bug in map daca nu stii metin2 te rog lasate...AI multe de invatat cred ca esti un pici in metin punete pe ro ca acolo inveti si dupa mai vb...

| Jawsz a răspuns:

Pai cum ies din map1?

| MoRtal190 a răspuns:

BAI si eu am aceeasi problema si inca ceva NU SE POATE sa ti le scoti din map1 deloc poate doar daca il rogi pe GM sa rezolve bugu