| WolfEnergy a întrebat:

am o intrebare legata de Photoshop. Cand apas pe tool-ul Text si apas click sa pot scrie nu imi apare casuta unde sa scriu. Doar imi face nou layer ori de cate ori apas click pe imagine. Cum sa fac sa imi apara casuta? Va rog frumos spuneti-mi. Dau coronita.

4 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Click si tragi pentru a crea o caseta in care poti scrie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei tool-ul, tii apasat si tragi... poti redimensiona oricand casuta aia, te duci intr-un colt si tragi.

| WolfEnergy explică (pentru anonim_4396):

Nu pot. orice as face. doar sa apas click si direct mi se face nou layer

| anonim_4396 a răspuns (pentru WolfEnergy):

Sigur? Da o poza sa vad daca ai selectat tool-ul corect...ce Photoshop ai?