| yusufGbj a întrebat:

am o intrebare, merita sa imi iau un aramax pen la 75 de lei pentru ca nu am prea multi bani sau sa stau mult timp sa strang bani si sa iau un ego aio?

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Eu zic ca e ok sa o iei si pe cea de 75, eu am avut(daca nu o mai am) o Ego-T parca ii zicea. A fost 100 cu tot cu ceva lichid. Atata timp cat ai acces la piese de schimb e ok. Eu in un an de zile am schimbat o rezistenta si mustiucul ca m-am asezat pe ea si l-am rupt. Sunt ok. Momentan nu mai fumez nimic.