| Tirlea_Medeea_1986 a întrebat:

Am o intrebare. Mi-am achizitionat acum aproximativ o luna un hoverboard transformers hip-hop de la smart balance, si am o mica problema cu bateria. Fiind transformers, are 8 inch, ceea ce inseamna ca nu arata o baterie pe mijloc ca la modelele cu 6, 5 inch. Neavand acea baterie afisata, nu imi pot da seama cand mai are putin si se descarca, pentru a-l baga la incarcat. Mi s-a intamplat sa si cad de vreo 2-3 ori si m-am lovit. Stie cineva sa-mi explice dupa ce imi pot da seama cand mai are putin si se descarca? Multumesc! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Necunoscutu92 a răspuns:

Pai daca pierde din viteza daca nu mai trage așa tare Ps Pot sa i cumperi un display care sa arate cat e bateria daca mai e încărcată sau nu costa cam 10 lei Dar trebuie sa știi sa o montezi

| Tirlea_Medeea_1986 explică (pentru Necunoscutu92):

Serios?! Ar fi super tare! De unde pot achizitiona asa ceva?