| Ionut_Seby_1998 a întrebat:

am o intrebare: mi-am luat căști pentru laptop,merg de minune dar problema este ca atunci cand ascult muzică, aceasta nu se aude in căști se aude normal de la laptop, cum fac atunci cand bag căștile sa se auda doar in ele? Fundiță oferrr!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

E eroare de soft și sau mufa jack mamă este defecta și nu decuplează boxele când cuplezi caștile. Poți încerca să le deculezi și apoi să le cuplezi iar, poate până la urmă va face contact cum trebuie.Succes

1 răspuns:
| Axin_Luci_1984 a răspuns:

Poate ca ai bagat mufa unde nu trebuie.In
loc sa o bagi la aia de casti ai bagat-o la aia de microfon