| Toxicron99 a întrebat:

Am o intrebare pentru dumneavoastra si vreau un raspuns concret! In ultima luna,mi se tot opreste calculatoru cand intru pe youtube si vad un film sau cand intru pe jocuri(gen league of legends, metin2, test drive unlimited, nfs etc).Va rog dati-mi un sfat cum sa-mi fac calculatoru sa nu se mai opreasca.Va multumesc frumos pentru timpul acordat! Dau funda primului raspuns corect

Răspuns Câştigător
| alexandru112211 a răspuns:

Probabil placa de baza nu se raceste happy Sau placa video e stricata sau orice piesa happy Du-te la un specialist happy

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Descarca hwmonitor si verifica temperaturile daca sunt mari atunci asta este problema
Poate sa fie si de la sursa

| Toxicron99 explică:

Calculatoru meu merge in acest mod, 2 gb ram, procesor amd 64 x2 dual core 4800+2, 5 Ghz si sistem de operare 64 bit

| Toxicron99 explică:

Salut! Am descarcat ce mi-ai zis tu si imi arata asa TMPIN0=48; 48; 50, TMPIN1=49; 49; 53...
TMPIN2=42; 41; 53

| EdyJart a răspuns:

Daca se incalzeste si se inchide brusc cand esti in joc inseamna ca are praf si trebuie curatat.