| AkiseAru a întrebat:

Am o intrebare putin mai diferita.

Credeti ca IRIS este real?
IRIS este un program artificial inteligent, din cate am auzit, dar chiar este o inteligenta artificiala care poate socializa cu noi?

Si acum o intrebare fara sens:
Are nevoie de internet? rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Alexandr a răspuns:

IRIS exista...in ultimul timp se descopera multe lucruri la care oamenii obisnuiti nu prea au acces. De exemplu s-a reusit teleportarea unei particule din Romania in China. Iar cat despre internet nu are nevoie, e ca un Android, un robot, are totul insalat in el. Internetul are alte functii.

| AkiseAru explică (pentru Alexandr):

Si as putea sa descarc aceasta aplicatie?

| BeSmart17 a răspuns:

E adevarata!

| BeSmart17 a răspuns:

Iris nu are nevoie de internet deoarece nu stiu daca ai vazut are niste fire incorporate si cu ajutorul acelora socializeaza