| DoBrOOO2001 a întrebat:

Am o intrebare. Recent m-am internat in spital si e foarte plictisitor. As vrea sa imi iau leptopul la mine dar nu cred ca am destul net mobil ca sa ii fac hotspot. Exista cumva vreo aplicatie gratuita cu ajutorul caruia sa nu consume net. Gen un vpn sau ceva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu VPN doar "iti ascunzi traficul de retea si eventual IP-ul". In niciun caz nu vine net prin minuni. Da poti ruga o asistenta sa iti dea parola dar sunt slabe sanse. Fiecare doctor are reteaua lui privata de internet si sunt sigur ca nu o aglomereaza cu alti utilizatori.(asta depinde de spital)
Daca vrei net bun iti recomand Vodafone, ofera 10 G pe saptamana prin aplicatia Vodafone Shake si multe alte oferte promotionale. Ti-as recomanda si Telekom, cica ofera net nelimitat cu 5E dar nu am cercetat subiectul. Intereseaza-te putin si vei reusi

5 răspunsuri:
| GabyT10 a răspuns:

Nu cunosc nici o aplicatie care sa te ajute (dar stiu o mica "smecherie„). Toate spitalele au internet wi-fi.Intreaba o infirmiera (fi dragut cu ea, sti la ce ma refere), sigur gasesti una draguta care sa-ti dea parola (iti spun din propria experienta) happy. Multa sanatate.

| CultOfTheDamned a răspuns:

Stiu ca probabil nu e raspunsul pe care tu il cautai, dar ti-ai putea lua o carte sau sa iti iei telefonul cu tine daca ai unul happy Insanatosire grabnica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista o aplicație minune care sa îți facă laptopul sa nu consume net dar sa aiba net

| darrio2007 a răspuns:

Spitelul ar trebui sa aiba retea de wifi. Intereseaza-te.