| Luke21Rules a întrebat:

am o intrebare. Recent mi-am cumparat un telefon numit Samsung Galaxy Y Duos S7562. Dar problema este ca, atunci cand vreau sa folosesc USB-ul, nu imi citeste ca fiind.el in sine, il citeste ca imprimanta sau scanner thinking Si cand vreau sa intru acolo la fisierele din telefonul meu, folderele nu au nume.M-a puteti ajuta cu aceasta problema? AM incercat si programul Kies special pentru telefon, am instalat pana si driver-ul, dar in Kies nu se conecteaza. Precizez ca am Windows XP sp2 updatat la sp3.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Telefoanele mai noi nu merg pe sisteme de operare vechi. Unele (foarte putine) merg. Am avut si eu un Samsung s6102 si nu mergea pe XP.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici nu va merge. Treci pe Windows 7.

| Luke21Rules explică (pentru Salontanul):

Imi poti spune de ce nu va merge pe windows xp? happy

| Luke21Rules explică (pentru Salontanul):

Inteleg thinking, okey multam big grin.

| Salontanul a răspuns (pentru Luke21Rules):

N-ai pentru ce.

| Salontanul a răspuns (pentru Luke21Rules):

Telefoanele mai noi nu merg pe sisteme de operare vechi. Unele (foarte putine) merg. Am avut si eu un Samsung s6102 si nu mergea pe XP.