| Alanda18 a întrebat:

Am o intrebare referitoare la mesajele pe care le primesc pe facebook. Am o tableta Samsung pe care o folosesc si parintii mei, iar pe ea sunt logata mereu pe Facebook. Nu am aplicatia Messenger instalata, insa mesajele se pot vedea totusi si mai mult, cand primesc unul nou apare la notificari. Ce pot sa fac sa impiedic vizualizarea mesajelor fara sa dezinstalez sau deloghez de pe Facebook? Funda cel mai bun, multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Instaleaza ti messengeru si gata.

| mario366 a răspuns:

Facebook-ul de pe tableta sau telefon este o aplicatie greu de utilizat si uneori poate fi inutila. E mult mai bine sa intri de pe google pe facebook

| MihaEllaDu a răspuns:

Ca sa nu iti mai apara cand primesti un mesaj nou poti ori chatu' din setări

| dropp a răspuns:

Poti opri chatul din setari, sau instaleaza messenger

| ralucaiulianamartinescu a răspuns:

Buna :-) pai intri în Setările contului la Notificati, când intri la notificări ar trebui să scrie,, Cum primesti notificările ''- pe facebook, adresa de e-mail, mobil, sms; alegi opțiunea mobil, si va scrie,, notificări push '' si,, notificări despre mesaje '' si apăsând pe oprește și turn off vei opri notificările pe care le primești direct pe telefon