| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: se gasesc in magazinele de specialitate (de produse IT/telefoane, cum ar fi Altex; va rog sa-mi dati exemple) selfie-stickuri universale sau se gasesc exclusiv pe internet (magazine online)? Daca vreti, puteti sa-mi lasati link-urile cu site-urile de unde pot gasi selfie-stickuri universale la cel mai bun raport calitate/pret. Multumesc anticipat pentru ajutor!

3 răspunsuri:
| fairylights00 a răspuns:

Buna! Poti gasi selfie stickuri in toate magazinele cu accesorii pentru telefoane dar si in magazine ca Altex si Emag (online).
Ti-am lasat un link(chiar de pe site-ul Altex) Mi se pare un pret rezonabil dar bineinteles, gasesti si mai ieftine : http://altex.ro/......-bluetooth

Bafta! :)

| ChiarEu2 a răspuns (pentru fairylights00):

Preț rezonabil? 65 lei pentru un rahat de băț? Ori vrei să te dai mare că tu ți l-ai permite, ori ești habarnamist!

| fairylights00 a răspuns (pentru ChiarEu2):

Triggered much? Am incercat sa ajut. Nu ma dau mare cu superficialitati din astea, a zis ca vrea un raport pret-calitate bun si am incercat sa caut ceva care sa se potriveasca cu ceea ce a cerut. Omul isi stie veniturile, e treaba lui daca il va cumpara sau nu. Am si zis ca se gasesc mai ieftine, un pret mare nu inseamna neaparat si calitate.