| AnDrEyUtZzZ a întrebat:

Am o intrebare si as avea nevoie de un raspuns rapid.Doresc sa achizitionez o casca bluetooth pentru telefon.Poate vi se pare jalnica intrebarea, dar nu ma pricep. Orice casca bluetooth are microfon incorporat? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

De obicei, cam toate au microfon. Mergi la un magazin si ia una potrivita pentru tel. tau. Acolo o poti proba (mai ales la cele unde sunt expuse si vanzatoarea te ajuta!). Nu toate castile sunt potrivite tel. tau; apoi poti alege: dupa pret, dupa felul cum arata, daca poti raspunde apelurilor direct de pe ea sau doar de pe tel. etc., deci sunt o multime cu o multime de preturi. Iti recomand sa le vezi fiindca asta face diferenta! Eu, cand mi-am cumparat, aveam de ales intre una care era foarte mare si una micuta, eleganta insa trebuia sa deschid de pe tel. apelul, deci aici sunt mai multe chestii pe care le poti alege, dupa ce vezi si cum arata! Probeaza-o ca sa te simti tu bine cu ea si-ti fie si utila! Mult noroc!