| Andron_Alberto_1989 a întrebat:

am o intrebare, vreau sa cumpar Adaptor wireless TP-LINK TL-WN822N, USB, 300Mbps si nu stiu daca merge sau nu la router de la telekom. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce nu ar merge breh? Logic ca merge.

| Andron_Alberto_1989 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai ma gandeam ca na telekom ei iti dau routerul nu ti-l cumperi tu

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Andron_Alberto_1989):

Adaptorul ala wireless NU E ROUTER! Il folosesti ca sa te conectezi la router cu un desktop/laptop care nu au WiFi sau poate au un modul WiFi mai lent, atita tot.

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Adica ai deja router de la romtelegaura... asta... telekom, dar ai bani de aruncat pe alt router care o sa mearga mai cccool?!?

| FlorinLD a răspuns:

O sa functioneza fara probleme.
Recomand sa il cumperi de aici https://cel.ro/c/MFBKW2JHfw