| Alcs a întrebat:

Am o mare nedumerire in legatura cu tefonul meu: Samsung Galaxy Ace pe care am am android 2.3.5.De ce nu imi merge ..de ex. Temple Run2? Adica vreau sa spun ca are un prieten Galaxy Mini 2 cu android 2.3.6 ai ii merge. Mie de nu imi merge...sad

1 răspuns:
| SmoKeD a răspuns:

Nu e suficient doar androidul.Trebuie sa aiba el componente bune.Un procesor puternic, ram si alte lucruri, deoarece jocul cere prea multe pentru telefonul tau