| GoodLuck15 a întrebat:

Am o mare nedumerire legata de o carcasa inter tech k-2 gts.
Nu stiu unde vine montat hdd-ul.Am un hdd de 250gb seageate 7200 rpm.
Va rog din suflet daca stie cineva sa imi explice si mie cum ca sa nu fi dat degeaba banii pe ea.

8 răspunsuri:
| Nuvr a răspuns:

Salut, uite aici un review despre aceasta carcasa https://www.youtube.com/watch?v=xFF27TX-Im0

| GoodLuck15 explică (pentru Nuvr):

Nu ma intereseaza review-ul ci sa aflu unde montez hdd-ul ca nu inteleg nimic din el

| Nuvr a răspuns (pentru GoodLuck15):

In partea de sus dreapta

| GoodLuck15 explică (pentru Nuvr):

Acolo nu am cum decat sa il rezem cu jumate de parte si il prind cu doua suruburi

| Nuvr a răspuns (pentru GoodLuck15):

Pai asa se prinde... vezi poate ai posibilitatea sa desfaci si celalalt capac sa il prinzi si acolo cu 2 suruburi si gt... asa am si eu

| GoodLuck15 explică (pentru Nuvr):

Pai fi atent aici. Daca il pun hardul rezemat pe slot nu incap firele de sata si nu am unde sa ii prind suruburi deloc, daca il pun rezemat doar pe jumatate de slot ii pot pune doar 2 suruburi

| Nuvr a răspuns (pentru GoodLuck15):

Il pui doar pe jumatate si ii prinzi 2 șuruburi o sa sta nu o sa cadă. te deranjează? sau demontezi totu si faci prima data sa inacpa frirele de sata...

| Nuvr a răspuns (pentru Nuvr):

încapă* firele*