| hatzul a întrebat:

Am o mare problema cu account-ul GOOGLE. Astazi mi-am facut o resoftare la telefon ( J5 2016) si totul bine pana cand mi-a cerut adresa google si parola, dar ultimul cont sincronizat pe telefon. Eu am mai multe conturi gmail, apoi am accesat un link de la ei si imi aratau 2 conturi. Ambele merg pe calculcator, dar pe telefon cand bag parola se incarca si apoi ma readuce pe pagina cu gmail unde scrie despre sincronizarea cu ultimul cont google. Deci principala mea problema este ca nu imi aduc aminte care cont a fost logat ultima data pe telefon, stiind ca ei imi arata doar 2 conturi si eu le-am trecut dar ma tot readuc la punctul initial ....Am sters si conturile, si am facut unul singur insa nu merge sa ma conectez nici cu acela. va rog sa ma ajutati! Dau funda! Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| AZ_Mark_2002 a răspuns:

Linkul era un keylogger si avea ca scop sa iti fure parolele
poti trimite o poza cu pagina accesata?

| hatzul explică (pentru AZ_Mark_2002):

Pai nu am primit nicio poza. Doar ca, in momentul in care am facut resoftarea, in pasii de deschidere a androidului imi cere account-ul de la google peste care nu pot da salt. Mi-am introdus toate gmailuri-le posibile pe care le am acolo, insa nu merge de niciun fel.

| AZ_Mark_2002 a răspuns (pentru hatzul):

O metoda sa treci de logarea cu contul https://www.youtube.com/watch?v=8NUxuzKX2ns