| 1Anonymous2 a întrebat:

am o mare problema cu Telefonul meu Doogee shoot 1, Android 6.0, deci cam acum 2-3 zile, a inceput sa intre singur in browser, pe un site, instantgame, apar doar reclame, si tot imi apare ca aplicatia instantgame iti poate deteriora dispozitivul, dar eu nu am o asemenea aplicatie pe telefon, nu am scos jocuri-aplicatii de cateva saptamani..Si dupa ce se deschide pagina acea de website, se inchide sunetul, se pune pe fara notificari, si imi tot apare de la viber qr sancerul ala, (eu stiu ca cand cineva incearca sa intre si el pe viber-ul tau, celuilalt dispozitiv ii apare sa confirme cu acel scaner), adica e un virus care cineva incearca sa imi fure conturile, sau nu stiu, cum as putea scapa de el, si a inceput sa mearga super lent fata de cum mergea pana acum, i-am facut si resetare din fabrica face la fel.

2 răspunsuri:
| sokey a răspuns:

Reinstalare soft. Sau da resetare din fabrica dar din bios. Cum intri în bios, găsești pe net. Ciao!

| Mt34 a răspuns:

Acestea dogee sunt de la ihunt, nu? Nu sunt bune. Cele Xiaomi sunt cele mai bune. Dar, despre problema ta, nu prea ai ce să-i faci.