| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Am o mare problema.De fiecare data cand deschid PC-ul totul merge extrem de greu.Cand ma uit la Manager de activitati un proces numit svchost.exe solicita procesorul 100%. Daca il inchid se inchide si sunetul si alte chestii importante.Asta mi se intampla in Windows XP SP3; mi-am pus Windows 7 si tot aceeasi problema.Ce sa fac?(acum am din nou Windows XP SP3)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Poate ca nu ai driverele potrivite, nu sunt compatibile, vezi ca poate acele drivere sunt troienite sau mai stiu eu ce. si eu ma confrunt cu un proces dar al meu este egui laughing

| plasticsmile a răspuns:

Este din cauza la windows

| Andrei21000000000000000000000000 explică:

Lasati am gasit solutia. Daca aveti si voi aceeasi problema priviti aici http://www.youtube.com/watch?v=MrZJhMXVHDE la mine a mers :)