| adrianbestboy98 a întrebat:

am o mare problema si nu stim ce sa ii mai facem la laptopu asta, deci e vorba de un Samsung 270e si nu ii merg tastele deloc, tastatura e in format AZERTY, taste cum ar fi cele de volum f7 si f8 sau / de pe numpad merge dar restul oricat as apasa nu face nimic e vreo posibilitate sa fie blocata de pe undeva sau ce se intampla? a zis colegu ca la acelasi laptop a apasat pe fn si nu mai stie ce f.Dau funda

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie schimbata toata tastatura (costa cca 100 lei) sau poti folosi tastatura (chiar si mouse) exterior, cu conexiune USB.