| AssoX a întrebat:

am o mare problema si nu stiu ce sa fac...Eu am avut un iphone 6 si am facut schimb cu fratele meu care avea un Samsung s7 edge.i-am dat restart din fabrica si dupa aceea imi cere contul de google gmail pe care nu-l mai ste nici el...ce pot sa fac? pot intoarce telefonul la momentul de dinaintea restartului?

6 răspunsuri:
| angelcore a răspuns:

Nu, nu poti "intoarce" telefonul la momentul dinaintea restartului, cel mai bine ar fi sa te duci intre un magazin Samsung si te ajuta specialistii de acolo

| AssoX explică (pentru angelcore):

Cel mai probabil ca asta o sa fac...alta optiune nu vad...

| AndreiMarian12 a răspuns:

Nu poti intoarce telefonul logic.iti faci alt cont sau daca nu merge singura solutie e sa ii schimbi softul

| AssoX explică (pentru AndreiMarian12):

Pai alt cont pot face, dar imi cere un cont care a fost inainte folosit pe acest telefon...

| Luca9999 a răspuns:

Încearcă să îi dai boot (Închidel cu totul si apasă pe volum in acelasi timp cu butonul de power si tine apasat)mai mult cauta pe Youtube

| AssoX explică (pentru Luca9999):

Daca ii dau boot nu exinsta vreun risc?