| Mihai_Alexandru_1997_0Mtt a întrebat:

Salut tpu.Am o mica problema...Acum cateva zile am achizitionat un mp3 player si cand pun castile se aude ciudat,as vrea sa stiu daca se poate face ceva, ar fi totusi nasol sa il trimit iar la Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| Sarcopt a răspuns:

Încearcă alte căşti, dacă tot se aude naşpa intră la setari (egalizator şi alte setări legate de sunet) şi dăcă nu teuşeşti nici aşa trimite-l în garanție sau returneazăl dacă ai dreptul...o seară plăcută

| Mihai_Alexandru_1997_0Mtt explică (pentru Sarcopt):

Am incercat cu castile...no chances, acum o sa incerc sa vad daca pot rezolva ceva cu garantia.

1 răspuns: