| PragaBoy a întrebat:

...am o mica problema...am un Orange hiro si i s-a dus softul. Faza e ca nu l-am cumparat de la Orange, si din cate am inteles trebuie facuta o resoftare. Cum se face asta?

3 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Daca inca e in garantie te duci la un Orange shop si ti-l trimit ei in garantie... daca i s-a dsu garantia te duci la un service si ti-l resofteaza aia.

| njohn a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la un service, si ti-l rezolva

| nebunaticu91 a răspuns:

Am hiro si mi se inchidea si mie dar daca dezactivezi aplicvatiile de la Orange merge perfect