| nelutucfr a întrebat:

am o mica problema, am un Samsung galaxy s5 si cand aveam un mesaj necitit sau un apel nepreluat, daca luam telefonul in mana vibra scurt,, bz bz" cei ce au samsunguri probabil stiu la ce ma refer, nu stiu daca si la alte telefoane este asa. Acum nu mai vibreaza, am dezactivat ceva sau pot sa activez acest vibrat scurt? Daca da va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Gabi1999 a răspuns:

Intra in setari si vezi ca ai ceva de genul ``miscare`` activeaza asta.