| PisicutaMea a întrebat:

Am o mica problema.As vrea sa-mi cumpar un aparat foto caci cel vechi mi s-a stricat, dar nu stiu pe care sa il aleg.Am trei optiuni:Canon A2300, Canon SX150, Canon A810.Care din ele credeti ca este mai bun? Pe care il folositi? Si de ce? Care este mai performant? Cel care ma ajuta primeste funda! E urgent plzzz kiss

Răspuns Câştigător
| s3my a răspuns:

Eu as spune ca sx150-ul... Depinde acum, daca iti place sa te joci mai mult cu chestii gen "timp de expunere, deschidere de diafragma etc" iti recomand cu caldura sx150, daca nu... probabil si a810 e de ajuns. diferentele nu sunt enorme intre cele 2 [ desi pretul este ].

Cu alte cuvinte: daca doar vrei sa faci niste poze si atat, a810. Daca vrei sa le mai si bibilesti, daca fotografia reprezinta, sau crezi ca va reprezenta pentru tine ceva mai important decat " am facut poza, meh, arata ok, next ", atunci poate ar merge a810

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Buna,

Cu siguranta telefonul SX150 castiga detasat in primul rand datorita pretului scazut si tehnologia oferite. Haide sa te ajut cu o resursa: http://bit.ly/XnkItY

Aici vei gasi informatii despre produs si cam ce poate face, ai un discout de pret si jos de tot poti vedea si opiniile cumparatorilor. Convinge-te singura ca este cea mai buna alegere.

Sa ai o seara placutA!

| cunoscatorul a răspuns:

Eu recomand SX150, il are un prieten si este destul de multumit de el, il gasesti aici http://bit.ly/PATdcY

| lol55l a răspuns:

Eu cred ca Canon A810 e mai performant si mai bun