| XYZ02 a întrebat:

am o mica problema, cand imi conectez telefonul la masina (Dacia Logan 2014 si nu am tableta) prin bluetooth si vreau sa ascult muzica imi apare titlul melodiei si minutul la care se afla aceasta, dar sunetul se aude in telefon si nu in masina.Mai precizez faptul ca inainte mergea sa ascult muzica si nu se auzea in telefon.Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Ai setarile aiurea in telefon. Desperecheaza-le, si le impreuni iar (masina cu telefonul). Sau daca te pricepi, verifica in telefon dispozitivele conectate bluetooth si permisiunile acestora, in special permisiunile legate de sunet.