| Polinco a întrebat:

Am o mica problema. Cand imi pornesc calculatorul si intru pe google dupa aia intru pe Facebook, Instagram, Youtube, etc imi cere sa ma loghez. Bun, ma loghez, dupa aia inchid cromul si peste 2 minute cand vreau sa intru inapoi pe Facebook sau insta sau Youtube imi cere din nou sa ma loghez. Cum as putea rezolva problema asta?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sigur nu esti pe modul incognito?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa sa iti salveze contul logat. Dar oricum Chrome e cam prajit, incearca Opera, sau daca chiar esti pe buget-Google Explorer.

| 120bulevard a răspuns:

Incearca cu alt browser, Opera, Firefox

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

O data logat ar trebui sa iti apara in dreapta sus o notificare care te intreaba daca vrei ca browser-ul sa iti retina sau nu parola, il dai allow/permite si nu va mai trebui sa te loghezi din nou. Daca nu, iti recomand sa stergi cookie-urile (lacatelul din stanga sus) legate de Facebook sau ce platforma vrei sa folosesti.