| ToateNumeleBuneSuntLuate a întrebat:

Am o mica problema cu PC- ul meu... ma jucam cu rezolutia de la PC (aia din NVIDIA) si am setat- o din greseala pe 200x 199 (adica am adaugat custom resolution) si am dat "YES" din greseala. Acum toate programele sunt unul peste celalalt si cand intru inapoi in NVIDIA CONTROL PANNEL (cred ca asa se numeste) nu pot sa schimb rezolutia, deoarece nu vad programul bine. Va rog ajutor! DAU SI FUNDA!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Conecteaza-l la un monitor cu alta rezolutie mai mare sau cel mai bine intra in safe mode, si setezi de acolo, iti porneste fara drivere.