| asasinkrid a întrebat:

am o mica problema dar care ma enerveaza la culme..si anume viteza de download mai pe scurt viteza de la net.Eu am internet de la Romtelecom actualul Telekom si sunt client vechi de vreo 4 ani cam asa.Platesc in medie 120lei pe luna (risaivarele sunt inchiriate fiind doua la numar)+ daca vorbesc pe telefonul fix ajung pe la vreo 220lei (am patit-o).Cea ce ma enerveaza este viteza de download si upload ele fiindbig grinonwload:200kb/s
Upload:50kb/s
Este un abonament de **** si ce as putea face? Eu locuiesc in mediul rural (la tara) si singurele firme care distribuie televiziune,internet si telefonie sunt; ACTA,Digi, Telecom.Acta nu prea as vrea deoarece un prieten de al meu are ACTA si i pica net des, Digi nu este mai presus decat Telekom.Eu am doar 15 ani nu cred ca pot face ceva sincer sa fiu eu as vrea sa am o viteza de 1Mb/s sau 2Mb/s cat de cat decenta sa numai stau cu orele pentru 5-6GB descarcati.In medie pentru 1GB descarcat am de asteptat cam 1h:20-30mn.Ce as putea face?

1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Lanseaza
http://vitezamea.go4it.ro/

Eu am 4194304 kbps