| gabby1999 a întrebat:

AM o mica problema tocmai mi-am reinstalat windows-ul si nu stiu ce placa video am! Va rog ajutati-ma sa fac rost de drivere ca nu stiu care sunt crying(

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Intra aici http://www.ma-config.com/en

dai start the detection si o sa te puna sa descarici un program descarca-l si dupa dai din nou start the detection dupa care dai la My drivers si acolo iti apar cele mai noi drivere compatibile cu calculatorul tau.

4 răspunsuri:
| CristiUcV a răspuns:

Instaleaza programul Everest o sa iti arate acolo toate componentele calculatorului si denumirea acestora.

| taken a răspuns:

Start,run, scrii dxdiag, click pe dxdiag, scrie ceva dai yes, click pe display si citesti ce scrie la name.

| cosmin47 a răspuns:

Click dreapta pe my computer, proprietati, hardware, device manager si vezi acolo.bafta

| Pyo a răspuns:

Instaleaza Everest de la lavalays.com si o sa iti zica ce placa video ai