| anonim_4396 a întrebat:

Am o pereche de casti si in casca dreapta se aude perfect dar in cea stanga nu se aude mai deloc.Trebuie sa mentionez ca i-am imprumutat castile unui prieten si inainte sa i le dau mergeau perfect.Nu sunt casti de muzica, sunt din alea mai care le pui la pc.De ce merge doar casca dreapta?

Răspuns Câştigător
| andra181988 a răspuns:

Poate s-au dezlipit firele/conexiunile. Daca le-a agata sau a tras de cablu s-au dus firele. Verifica firul si la intrarea in casca stanga.