| J0ker1999 a întrebat:

Am o placa asrock n68c-s-ucc
Vreau sa stiu daca o memorie zeppelin de 2gb ram frecventa 1600 DDR3 merge alaturi de cealalta memorie a mea Kingston 2gb ram tot pe ddr3 1600

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Merge dar ar fi mai bine sa fie aceeasi firma/brand., si de ce 2gb si nu 4?
http://www.pcgarage.ro/memorii/kingston/valueram-4gb-ddr3-1333mhz-cl9-srx8/

| J0ker1999 explică (pentru Me2):

Nu ma duce bugetul am doar 100 ron iar deja asta care o iau costa 98 ron... iar daca este alta firma poate aparea vreo problema?

1 răspuns: