| NightFurry a întrebat:

Am o placa video (grafica) AtiRadeon HD3450 AGP nu reusesc sa instalez driverul... specific nu mai am cd-ul. Am luat de pe net fel si fel de drivere. Instalez un driver pana la sfarsit fara probleme, probabil ca stiti, la sfarsitul instalarii trebuie sa-mi apara sa dau restart la pc dar nu-mi apare. Asta se intampla cu fiecare driver pe care l-am instalat apoi dau restart eu din pc dar degeaba. Va rog o solutie. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

Daca ai placa video ATI, de ce nu intrii la ei pe site? Uite: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
Sunt doua optiuni. Daca nu stii ce sa completezi in meniul principal, cauta in partea dreapta "Automatically Detect and Install", si putin mai jos este download now. Iti va detecta si instala automat driverul potrivit pentru placa ta video. Bafta!

| NightFurry explică (pentru mickeyMT):

Stiu sa completez acele spatii stai linistit. V-am spus orice driver instalez nu se "activeaza". Multumesc pentru raspuns dar am facut tot ce ai zis dar degeaba.

| NightFurry explică (pentru NightFurry):

Am rezolvat problema trebuia sa fie neaparat driveru pentru AGP dar oricum iti dau funda ca ai incercat sa ma ajuti. Succes!