| M._Viorel_Lujeru_1995 a întrebat:

Am o problema. Acum mi-am reinstalat windows-ul si YouTube-ul imi merge greu / intrerupt, la fel si sunetul..Nu stiu ce sa fac. Am facut si update la Adobe Flash Player de vreo 2-3 ori si degeaba.
Va rog sa-mi spuneti ce sa fac, pentru ca m-a innebunit. Nu pot vedea nici un video pe youtube!

Nu pot spune ca am un calculator slab deoarece arata astfel :
-Windows XP SP2 Home Edition
-Procesor Intel Celeron D 347 (3066, 7 Mhz)
-Placa de baza 945P-A
-Rami 2560 MB
-Hard Seagate ST380815AS de 80GB
-Placa video Ati Radeon x1300 Pro de 256 MB

5 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Update la placa video pune driverul

| manuel72 a răspuns:

Nu conteaza ce calculator ai, probabil e netul slab.Videoclipurile se incarca rapid si ai problema asta doar la redare?

| M._Viorel_Lujeru_1995 explică (pentru manuel72):

Da, videoclipul se incarca repede dar imi ruleaza intrerupt. Am internet de la RDS de 20 Mb/s ( dupa parerea mea este destul de bun)

Cand conectez internetul la laptop imi merge perfect, dar la calculator imi merge infernal

| manuel72 a răspuns (pentru M._Viorel_Lujeru_1995):

Ai instalat toate driverele corect? E esential cel de la placa video.Intra pe site-ul de la AMD si cauta o versiune recenta.

| M._Viorel_Lujeru_1995 explică (pentru manuel72):

Degeaba, tot asa merge! straight face