| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, acum o luna am pus pe un dvd niste poze de vreo 2 GB iar acum cand am incercat sa mai pun poze tot pe acel DVD imi apare ca nu mai este spatiu liber desii el are 4, 7 GB. O parere de ce imi apare asa?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De habarnist ce esti. Ai scris pe disc, ai inchis sesiunea, amin. Trebuia sa lasi sesiunea deschisa. Daca nu intelegi nimic din ce am zis... cum ziceam, esti habarnist. Data viitoare tine pozele pe stick sau in cloud. A, stai, ca nici ala nu ai habar ce e. Well...

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ce dvd ai daca e R nu merge iti trebuie un dvd care se rescrie pe el adica RW