| HuNNt3r a întrebat:

Am o problema, am instalat un windows pe stick cu ajutorul
programului "Rufus" nu am fost destula memorie pe stick si a dat o eroare, iar apoi s-a facut stickul invizivil.
Cum as putea sa il fac inapoi vizibil? cu un program ceva.
Cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pentru ca e invizibil nu inseamna ca s-a si dezintegrat. Pipaie cu mana spatele carcasei pana cand descoperi un corp care nu se vede, dar e acolo. Acela este stickul. Scoate-l si apoi pune-l intr-un lighean sau farfurie si toarna vopsea in respectivul recipient. Toarna vopseau din recipient si va ramane doar stickul. Acum e vizibil! Nefunctional dar vizibil.

Funda?

| HuNNt3r explică (pentru anonim_4396):

Da 3

| HuNNt3r explică (pentru anonim_4396):

Da 3
amuzant

| Dzeko7 a răspuns:

Nu stiu daca e stricat dar te pot ajuta.Intai da-i click dreapta pe My computer pe manage apoi dai pe storage-disk management daca-ti gaseste sticku da-i update driver daca nu-l gaseste e pierdut.

| HuNNt3r explică:

"nu a fost destula" scuze de greseala