| Ionuț_Dani_1999 a întrebat:

Am o problema, am o tableta E-Boda Revo R80 si am introdus agresiv incarcatorul si din nestiinta am rupt 2 picioruse din slotul acela unde intra incarcatorul...se mai poate repara (se poate inlocui slotul acela?) Daca da, se poate din garantie? Sau daca este vina meagarantia nu ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Ei bine, se poate repara, dar e posibil ca la garantie sa ti se spuna sa platesti costurile reparatiei. Daca le spui ca nu a fost vina ta si te mai si cred, e posibil sa ti-o faca pe gratis. Numai bine!

| Ionuț_Dani_1999 explică (pentru TheCritic):

Multumesc..si daca ar trebui sa platesc cam cat m-ar costa?