| iuga13iulian a întrebat:

Am o problema am reinstalat windows-ul totul a mers bine dar la restart s-a stins dupa sa pornit dar a aparut ecranul negru cu o liniuta mica in stanga sus, am incercat sa apas pe taste, restart etc nimic! Tin sa mentionez e un windows 7 ultimate! Dau funda celui ce ma ajuta!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unitatea de pe care ai instalat Windowsul are o defctiune. Scrie alta.

| iuga13iulian explică (pentru Salontanul):

Unitatea recent am luat-o recent de la reparat, s-ar putea ca unitatea sa nu raspunda cerintei windowsului?

| Salontanul a răspuns (pentru iuga13iulian):

Eu am vorbit de unitatea de pe care ai instalat Windowsul: DVD sau stick.

| iuga13iulian explică (pentru Salontanul):

Deci aveam windous cu licenta azi imi expira si ieri pe unitatea mea am cautat un windos la puspe stick si l-am reinstalat!

| Salontanul a răspuns (pentru iuga13iulian):

Bravo! Si mai face asa?

| iuga13iulian explică (pentru Salontanul):

Auzi eu intreb cum se poate repara daca stii zici daca nu!