| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... Am Sony Vegas Pro 13.0 si cand vreau sa editez un video, sau ceva, adaug video-ul, dar audio track-ul care ii corespunde video-ului respectiv nu apare, deci nu am sunet. In schimb, la filmare, daca ma uit in BS Player sau in Action, filmul are sunet. Doar pe Sony Vegas nu se aude sunetul de la gameplay, sau orice filmez eu. Pot pune doar muzica... De ce? Va rog frumos sa ma ajutati, funda! Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu folosesc Sony Vegas ci After Effect si cred ca ar trebui sa ai o optiune de activare al sunetului.

| BloodMoney a răspuns (pentru MskDesign):

Folosesc doar Sony Vegas, mi se pare cel mai bun.

| MskDesign a răspuns (pentru BloodMoney):

Fiecare cu ce ii place! Sigur daca cauti pe youtube, iti gasesti raspunsul la intrebare.Am dat raspuns pentru ca si eu ampatit-o cu After Effect.

| BloodMoney a răspuns:

Nu gasesc, am cautat inainte de a posta pe TPU. Tocmai de aia am si postat.