| adybb a întrebat:

am o problema.Am un telefon ALLVIEW A4ALL si cand descarc jocuri unele nu merg cum ar fi subway surfers sau temple run,am memorie,dar cand se incarca jocul sau cand dau play imi iese din joc. Vreau o solutie, fara raspunsuri "du-te la ma gazinul de unde l-ai cumparat"
Dau funda

Răspuns Câştigător
| ti3st0 a răspuns:

Cauta pe net mai multe detalii si ai sa vezi de ce nu merg acele jocuri! memoria RAM este prea mica pentru.

4 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Inseamna ca placa ta video din telefon nu mai merge s-a ars sau a patit ceva si de aceea nu merg jocurile incearca sa te duci cu el la un service sau la cineva care stie incearca sa il resoftezi poate asa merge dar ma indoiesc

| adybb explică (pentru Mihaitza009):

E nou telefonul

| Mihaitza009 a răspuns:

Da are problema din firma de cand l-au facut astia du-te cu el cat mai ai garantie

| adybb explică (pentru Mihaitza009):

Alte sugestii?

| ti3st0 a răspuns (pentru adybb):

Cauta pe net mai multe detalii si ai sa vezi de ce nu merg acele jocuri! memoria RAM este prea mica pentru.