| Ghitoaica_Florentin_1998 a întrebat:

am o problema apas butonul de pornire al calculatorului si porneste se aud coolerele in afara de beep-ul acela si nu da imagine la monitor si cand apas pe restart se stinge apas iarasi de 2-3 ori pe butonul de pornire si porneste imi apare si imaginea se aude si beep si tot va rog ce mi se duce?straight face

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pot fi: HDD-ul, placa video, placa de baza sau orice alta piesa de pe placa de baza. Nu se poate rezolva pe net. Du-l la un meserias.