| Skylimit a întrebat:

Am o problema : astazi am reinstalat windows-ul, am instalat driver-ele dar se aude sonorul din difuzorul din unitate si din boxe, cum sa fac sa mi se auda numai din boxe? big grin

6 răspunsuri:
| victoreanu a răspuns:

In mod normal daca introduci mufa de la boxe iti taie sunetul din difuzor. Daca ai mufa in fata incearca de acolo. Daca nu ai incearca drivere de la producatorul placii de baza.

Posibil sa ai si mufa defecta.

| Skylimit explică (pentru victoreanu):

Da da inainte mergea, cand aveam windows 7

| Skylimit explică (pentru victoreanu):

In fata am numai mufa de casti si microfon, o bag in cea de casti?

| Skylimit explică (pentru victoreanu):

Nu merge, ma duc sa iau alte boxe poate merge

| victoreanu a răspuns (pentru Skylimit):

Da, la casti.

| Skylimit explică (pentru victoreanu):

Nup, nu merge si am pus si alte boxe de la un prieten tot se aud si boxele si difuzorul din unitate, ce sa ma fac?