| anonim_4396 a întrebat:

am o problema:

Astazi m-am dus la Romtelecom sa iau un router wireless. Am ajuns acasa, l-am montat, l-am configurat si m-am conectat cu tableta la el.
Problema este: De ce nu merge sa descarc aplicatii din PlayStore? Am mai descarcat din playstore fara probleme... dar acum nu merge (Dau sa descarce si ramane la stadiul "Se descarca..." Ce as putea face?

1 răspuns:
| AnaLove444 a răspuns:

Pai poate are o problema wireless-ul, sau poate nu l-ai lasat se se incarce destul, dar daca ai asteptat cat a fost nevoie si nu merge, atunci site-ul e de vina.