| SyBy92 a întrebat:

am o problema, azi am pus windows-ul iar cand am intrat pe youtube mi s-a auzit sacadat si a inceput sa tremure usor. Nu stiu ce sa fac! Ventilatia mi se pare OK. Poate puteti sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Gandeste-te ca astazi toata lumea este acasa si se uita pe Youtube.
Am incercat sa ma uit la un film dar n-am reusit.

| SyBy92 explică (pentru TrăieşteClipa):

Sa sper ca doar asta sa fie ca in rest merge bine Pc-ul!

| Haşa07 a răspuns:

Daca ventilatia este OK iti recomand sa te mai uiti odata la ea, dupa aceea in fiecare Saptamana, alege tu o zi si in fiecare zi din saptamana sa iti cureti usor cu o pensula, de fapt cu mai multe pensule mai mici, mai mari... dar usorwinking
FUNDA?