| Sami4041 a întrebat:

am o problema, calculatorul meu a pierdut semnalul cu monitorul de doua ori in aceasta luna. Pur si simplu ma uitam pe el si dintr-o data s-a oprit monitorul si nu numai asta s-a oprit si sunetul filmului. Este ceva de care ar trebui sa ma ingrijorez si astazi in momentul in care a tunat a pierdut semnalul?

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Si cum si-a revenit?
calculatorul a ramas pornit?

| Sami4041 explică (pentru JicaContra):

Da doar ca imi spunea pe ecran ca nu am semnal, l-am stins eu si a pai l-am aprins

| JicaContra a răspuns (pentru Sami4041):

Atunci ai o problema destul de naspa, prespun ca placa video e cam dusa, insa doar presupun, poate fi si altele, iar daca sunetul s-a oprit inseamna ca tot calculatorul a inghetat