| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cand incerc sa descarc ceva de pe magazin play ...De exemplu cand incerc sa actualizez facebook imi apare eroarea : RPC:S-7:AEC-0 CPB7-BGF7-IKMLQ...
Modelul este un Xperia ST25i. Am incercat sa sterg cache-ul si datele dar tot nu merge, am resetat la setarile din fabrica dar degeaba...
Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Alexandru400 a răspuns:

Cred ca este o eroare de la magazin play, google face des update-uri la magazin play, incearca sa o dezinstalezi, va reveni la versiunea normala, dupa un timp (un timp inseamna pana la o zi) se va actualiza automat magazin play-ul dar pana cand timp se actualizeaza poti sa descarci asa, nu are cum sa mearga, si daca descarci ceva si se blicheaza sau scrie descarcare in asteptare si dureaza mai mult timp decat ar fi trebuit este momentul cand magazinul play se actualizeaza, revino cu un comentariu daca am putut fi de folos