| EmilTraian95 a întrebat:

am o problema cel putin ciudata cu aplicatia Instagram. De acum 24 de ore nu mai pot sa folosesc deloc aplicatia de pe mobil. Imi este permis insa sa intru pe cont de pe pc sau alt device mobil in afara de telefonul personal. De pe telefonul personal insa nu ma pot conecta la nici un alt cont de Instagram. Ma puteti ajuta va rog? Nu am primit nici o notificare cum ca as avea contul blocat si daca ar fi fost asa nu as fi putut intra nici de pe telefonul mamei mele insa de acolo se pare ca functioneaza.

5 răspunsuri:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Reseteaza telefonul tau
inainte de resetare salveaza tot ce ai pe un calculator
poze muzica filme facute de tine,
incusiv agenda telefonica

| EmilTraian95 explică (pentru LasleaIoan1972):

Se pare ca mi-a fost raportat alt cont de pe acel telefon si de aceea

| Silvia7333 a răspuns (pentru EmilTraian95):

Buna! Cum ai rezolvat? Am aceeași problema, nu stiu ce sa mai fac

| EmilTraian95 explică (pentru Silvia7333):

Buna, am avut o restrictie de 36 de ore de a accesa contul de pe device-uri cu Android, dupa a revenit la normal.

| Silvia7333 a răspuns (pentru EmilTraian95):

Mulțumesc mult!